Aktualności 

Edukację przedporodową prowadzimy w Twoim domu. Przygotujemy plan porodu, spiszemy rzeczy niezbędne do zabrania do szpitala.

Zapraszamy do kontaktu

Świadczenia są bezpłatne.

Zapisy prowadzi Agnieszka Borkiewicz.

Tel. 535141205 .

Działamy w ramach kontraktu z NFZ. Za następujące wizyty nie ponosisz żadnych opłat:

  • Wizyty edukcji przedporodowej od 21 tygodnia ciąży
  • Wizyty patronażowe po urodzeniu dziecka
  • Wizyty po operacjach
    ginekologicznych i ginekologiczno-onkologicznych

Odwiedź nas na Facebook

Położnictwo Rodzinne Agnieszka Borkiewicz 

 

 

 Lic. Położna Agnieszka Borkiewicz

Praca położnej jest moją życiową pasją. Największą radość daje mi widok szczęśliwej mamy i jej maleństwa. Sama jestem szczęśliwą mamą czwórki dzieci.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy położnej. Przez 11 lat pracowałam jako Położna w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM na ul. Polnej 33 w Poznaniu.

Od roku 2011 pomagam mamom i ich pociechom jako Położna Rodzinna.

tel. 535141205

agnieszka.borkiewicz@polozna-poznan.pl

 

 

 Lic. Położna Iwona Felcyn

Położną pragnęłam być od zawsze. Dyplom uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zawód ten jak każdy inny zawód medyczny wymaga ciągłego doskonalenia wiedzy, dlatego też chętnie biorę udział w wielu konferencjach naukowych, kursach, wykładach i szkoleniach z zakresu położnictwa. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując, jako położna środowiskowo-rodzinna.

tel. 535314206

iwona.felcyn@polozna-poznan.pl

 

 

 

 Lic. Położna Karolina Tabor

Jestem osoba odpowiedzialną,uczciwą i kocham swój zawód polożnej. Nie wyobrażam sobie , zeby nie pomagać innym kazdego dnia. Posiadam wiedzę zarówna teoretyczną jak i praktyczną z zakresu poloznictwa i ginekologi.Zdobyta wiedzę staram się pogłębiać i aktualizować.Od 2008 roku pracuję w Szpitalu Wojewódzki, jako starsza polozna gdzie zdobywam ciagle nowe doświadczenia.W życiu osobistym jestem szczęsliwą żoną i mamą trójki dzieci.

tel. 535320207